czwartek, 11 sierpnia 2016

Pomysły na antyki do jadalni i salonu.

Mówi się, że kuchnia jest sercem domu. Ale to salon i jadalnia najczęściej w pierwszej kolejności „przyjmują naszych gości”. Warto więc wyposażać je w meble nie tylko reprezentacyjne ale i praktyczne. Oto kilka pomysłów prosto z Galerii Fleres.Dębowy kredens.
Dębowy kredens wyeksponuje najładniejszą porcelanę, schowa pościel i koce. Na wysuwanych podblatach można ustawić gorące przedmioty: np. wazę z zupą bez obaw  o zniszczenie forniru na głównym blacie mebla. 

Zakup tego kompletu mebli o art.-deco’wskich korzeniach to podwójnie dobry pomysł. Kredens wyeksponuje piękną porcelanę, ukryje pościel czy garnki. Pomocnik to nie tylko dodatkowa przestrzeń do chowania domowych sprzętów. Można na nim ustawić telewizor lub przenieść w inne pomieszczenie: np. do holu. Dzięki temu pomieszczenia będą tworzyć integralną całość.  


Absolutna piękność w każdym detalu. Wisienka na torcie dzisiejszego wpisy :) Meble do salonu, jadalni, kuchni a nawet sypialni. 


Zawsze możecie skontaktować się z nami bezpośrednio, w Zakładce "kontakt" są nasze telefony i emaile. Zapraszamy do osobistego odwiedzania naszej Galerii :)