Przejdź do głównej zawartości

Kontakt

Zadzwoń do nas: 608 436 247,

Napisz: 

galeriafleres@gmail.com
*
info@meble-antyczne.com.pl
*
 info@antyki.mazowsze.pl

Nasze aukcje: klik klik 
klik klik 2

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Antyki w nowoczesnych wnętrzach.

Dziś z cyklu: jakie to proste. Zdjęcia udowadniające, że stare meble po bardzo niewielkich przeróbkach fantastycznie odnajdą się w współczesnych wnętrzach, przełamując nowoczesny styl. Warto więc zawsze, zainteresować się możliwością renowacji kredensu odziedziczonego po babci nim podejmie się pochopną decyzję o sprzedaży.  Drewniany bufet w kuchni, rama okna jako rama na obraz czy stolik po maszynie do szycia w łazience. Możliwości są nieskończone.Antyki w Galerii Fleres - dużo zdjęć! :)

Dzisiejszym postem wracamy do korzeni, na naszych aukcjach pojawiły się "nowe" antyki. Dla osób lubiących pisać - mamy ciekawe, częściowo zabudowane biurko. Duży wybór bufetów i kredensów to idealna pozycja dla tych, którzy ze smakiem chcą urządzić swój salon. Pojemna szafa z lustrem i szufladami przechowa olbrzymią kolekcję sukienek ;)
W tym ostatnim przypadku warto zwrócić uwagę na wiek i sposób łączenia elementów szafy.

Wszystkie nasze meble znajdziecie pod linkiem: Antyki Warszawa lub Antyki Mazowsze . Zachęcamy Was do odwiedzin w naszej Galerii, w tym celu zajrzyjcie koniecznie w zakładkę kontakt.

Szybki przegląd aktualnych ofert w Galerii Fleres: 5 wspaniałych antyków dla każdego i na każdą kieszeń.

Ostatni okres był dla członków Galerii Fleres wyjątkowo trudny i wydaje się, że jeszcze sporo czasu upłynie nim zaczniemy pracować na pełnych obrotach. Z tego tytułu, chcielibyśmy dziś zrobić przegląd aktualnych aukcji. Wszystkie pokazane przez nas meble są odświeżone i gotowe do wstawienia.

Mebel nie dla każdego: potężna, 3-metrowa biblioteka: do salonu, gabinetu i biura.

Bufet-komoda: idealna do salonu lub jadalni lub dużej sypialni.
Na co dzień i od święta, komplet: rozkładany stół i cztery krzesła.

Intarsjowany kawowy stolik, doskonały do każdego pomieszczenia

Fotel dla prezesa, fotel dla mecenasa, sędziego, szefa.