poniedziałek, 8 maja 2017

Do salonu, gabinetu czy jadalni. Wszystko czego potrzebujecie abu urządzić dom marzeń jest w Galerii Fleres.

Kolejny długi weekend za nami. Tym razem nie pochwalimy się zdjęciami z pięknych mazur. Ten weekend spędziliśmy na remontach :)
Dziś wracamy do Was z nowymi siłami i "nowymi" starymi meblami. Oto szybki rzut oka na wspaniałe meble jakie dostępne są w naszej Galerii.

Na pierwszy ogień: sześcio-częściowy komplet wypoczynkowy: wygodna sofa, miękkie fotele i pufy w które można też co nieco ukryć. Wszystko to ujęte w kwiatowo-akantową snycerkę i postawione, na "lwich łapach". Całe dzieło wieńczy okrągły stolik kawowy który można ustawić na przeciwko sofy, między fotelami, lub w innym dowolnie wybranym miejscu w domu.
Kolejna pozycja przeznaczona jest dla koneserów książek i miłośników wystawnego stylu gabinetowego - lub salonowego. Cudna biblioteka z  początków ubiegłego wieku, bogato reliefowana ,o trzech przedszkolnych skrzydłach w formie wykusza. Nie można oprzeć się jej urokowi i ciepłej barwie. Jadalnia lub salon to idealne pokoje do ustawienia tego okazałego kredensu. To cudo pomieści całą Twoją zastawę stołową, a gdy trzeba będzie to i koce, poduszki czy inne elementy pościeli. Dzięki jego architekturze wyeksponujesz to co najpiękniejsze w Twoim domu: pamiątki, zdjęcia, cenną porcelanę.


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi meblami do kontaktu i odwiedzania naszej Galerii. Potrzebne szczegóły zanodują się w zakładce "kontakt".