Przejdź do głównej zawartości

Do salonu, gabinetu czy jadalni. Wszystko czego potrzebujecie abu urządzić dom marzeń jest w Galerii Fleres.

Kolejny długi weekend za nami. Tym razem nie pochwalimy się zdjęciami z pięknych mazur. Ten weekend spędziliśmy na remontach :)
Dziś wracamy do Was z nowymi siłami i "nowymi" starymi meblami. Oto szybki rzut oka na wspaniałe meble jakie dostępne są w naszej Galerii.

Na pierwszy ogień: sześcio-częściowy komplet wypoczynkowy: wygodna sofa, miękkie fotele i pufy w które można też co nieco ukryć. Wszystko to ujęte w kwiatowo-akantową snycerkę i postawione, na "lwich łapach". Całe dzieło wieńczy okrągły stolik kawowy który można ustawić na przeciwko sofy, między fotelami, lub w innym dowolnie wybranym miejscu w domu.
Kolejna pozycja przeznaczona jest dla koneserów książek i miłośników wystawnego stylu gabinetowego - lub salonowego. Cudna biblioteka z  początków ubiegłego wieku, bogato reliefowana ,o trzech przedszkolnych skrzydłach w formie wykusza. Nie można oprzeć się jej urokowi i ciepłej barwie. Jadalnia lub salon to idealne pokoje do ustawienia tego okazałego kredensu. To cudo pomieści całą Twoją zastawę stołową, a gdy trzeba będzie to i koce, poduszki czy inne elementy pościeli. Dzięki jego architekturze wyeksponujesz to co najpiękniejsze w Twoim domu: pamiątki, zdjęcia, cenną porcelanę.


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi meblami do kontaktu i odwiedzania naszej Galerii. Potrzebne szczegóły zanodują się w zakładce "kontakt".

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Antyki w nowoczesnych wnętrzach.

Dziś z cyklu: jakie to proste. Zdjęcia udowadniające, że stare meble po bardzo niewielkich przeróbkach fantastycznie odnajdą się w współczesnych wnętrzach, przełamując nowoczesny styl. Warto więc zawsze, zainteresować się możliwością renowacji kredensu odziedziczonego po babci nim podejmie się pochopną decyzję o sprzedaży.  Drewniany bufet w kuchni, rama okna jako rama na obraz czy stolik po maszynie do szycia w łazience. Możliwości są nieskończone.Antyki w Galerii Fleres - dużo zdjęć! :)

Dzisiejszym postem wracamy do korzeni, na naszych aukcjach pojawiły się "nowe" antyki. Dla osób lubiących pisać - mamy ciekawe, częściowo zabudowane biurko. Duży wybór bufetów i kredensów to idealna pozycja dla tych, którzy ze smakiem chcą urządzić swój salon. Pojemna szafa z lustrem i szufladami przechowa olbrzymią kolekcję sukienek ;)
W tym ostatnim przypadku warto zwrócić uwagę na wiek i sposób łączenia elementów szafy.

Wszystkie nasze meble znajdziecie pod linkiem: Antyki Warszawa lub Antyki Mazowsze . Zachęcamy Was do odwiedzin w naszej Galerii, w tym celu zajrzyjcie koniecznie w zakładkę kontakt.

Szybki przegląd aktualnych ofert w Galerii Fleres: 5 wspaniałych antyków dla każdego i na każdą kieszeń.

Ostatni okres był dla członków Galerii Fleres wyjątkowo trudny i wydaje się, że jeszcze sporo czasu upłynie nim zaczniemy pracować na pełnych obrotach. Z tego tytułu, chcielibyśmy dziś zrobić przegląd aktualnych aukcji. Wszystkie pokazane przez nas meble są odświeżone i gotowe do wstawienia.

Mebel nie dla każdego: potężna, 3-metrowa biblioteka: do salonu, gabinetu i biura.

Bufet-komoda: idealna do salonu lub jadalni lub dużej sypialni.
Na co dzień i od święta, komplet: rozkładany stół i cztery krzesła.

Intarsjowany kawowy stolik, doskonały do każdego pomieszczenia

Fotel dla prezesa, fotel dla mecenasa, sędziego, szefa.