Przejdź do głównej zawartości

Gabinet jak z bajki: propozycja od Galerii Fleres na własne biuro.

Ponieważ, ostatnio prezentowane w naszej Galerii biurko w mgnieniu oka znalazło nowego nabywcę postanowiliśmy jak najszybciej zaprezentować Wam kolejną propozycję na urządzenie gabinetu.
Na wstępie komplet pięknych krzeseł.
Dwa "trony" i dwa krzesła to połączenie idealne. Fotele najlepiej postawić dalszej części gabinetu, na przykład przy stoliku kawowym. Krzesła sprawdzą się po drugiej stronie biurka jako miejsce dla petentów.

Biurko to królestwo właściciela gabinetu: styl, prestiż i luksus - wszystko to opakowane w niemal stuletnie neorenesansowe kształty i zdobienia. 

Wszystkie meble wykonane zostały z litego drewna w najlepszych niemieckich manufakturach. 

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytana oraz zaprosimy Was do naszej Galerii: tak abyście przed zakupem mogli na własne oczy przekonali się o jakości  i pięknie naszych mebli. wystarczy jeden klik: kontakt.


Popularne posty z tego bloga

Antyki w nowoczesnych wnętrzach.

Dziś z cyklu: jakie to proste. Zdjęcia udowadniające, że stare meble po bardzo niewielkich przeróbkach fantastycznie odnajdą się w współczesnych wnętrzach, przełamując nowoczesny styl. Warto więc zawsze, zainteresować się możliwością renowacji kredensu odziedziczonego po babci nim podejmie się pochopną decyzję o sprzedaży.  Drewniany bufet w kuchni, rama okna jako rama na obraz czy stolik po maszynie do szycia w łazience. Możliwości są nieskończone.Od 4 pazdziernika w Muzeum Narodowym w Warszawie - Biedermeier.

4 października 2017 – 7 stycznia 2018 Muzeum Narodowe w Warszawie
Interesująca propozycja dla wszystkich miłośników stylu.

Biedermeier narodził się w krajach niemieckich po Kongresie Wiedeńskim (1815) i trwał do Wiosny Ludów (1848); wywarł znaczący wpływ na całą Europę. Wystawa, na której pokażemy ponad 300 eksponatów: obrazów, mebli, szkieł, porcelany, tkanin i strojów, biżuterii i bibelotów, obejmie zarówno niemiecką, jak i narodowe odmiany kierunku, ze szczególnym uwzględnieniem sztuki biedermeieru na ziemiach polskich – Królestwa Polskiego,  Wielkiego Księstwa Poznańskiego, Galicji czy Wileńszczyzny. Dlatego obok dzieł takich artystów jak Ferdinand Waldmüller, Domenico Quaglio, Carl Spitzweg, Moritz von Schwind prezentowane będą prace Jana Chruckiego, Aleksandra Gryglewskiego, Rafała Hadziewicza, Wincentego Kasprzyckiego, Marcina Zaleskiego.

Meble biedermeierowskie – zwłaszcza te powstające w Niemczech i na ziemiach polskich powstawały głównie z drewna dębowego, mahoniowego i orzech…

Dekorowanie domu: świateczne inspiracje. Dużo żdjęć.

Już od jakiegoś czasu z tyłu głowy mam fakt, że coraz bliżej do Świat.
Planujemy potrawy, myślimy o prezentach i udekorowaniu domu.
Wiem, że moje dekoracje i moja choinka będzie w srebrze, bielach i czerwieniach. Dzielę się z Wami kilkoma zdjęciami jakie są dla mnie inspiracją na ten rok.

Moją uwagę szczególnie przykuły lampiony wypełnione bombkami: pomysłowe i nietuzinkowe.