Przejdź do głównej zawartości

Remontujesz, urządzasz, meblujesz, projektujesz wnętrza? Jeśli tak ten post jest dla Ciebie!

Remontujesz, urządzasz, meblujesz, projektujesz wnętrza? Jeśli tak ten post jest dla Ciebie! Pora przełamać nudę i rutynę.Antyki to nie tylko piękne udekorowanie domu, podniesienie prestiżu i statusu. To również doskonała inwestycja kapitału, warto o tym pamiętać, wybierając meble dla swojego domu czy biura.

Wszystkie antyki w Galerii Fleres możecie kupić zaglądając pod ten link <klik> i pod ten link <klik2>
Lub skontaktować się z nami bezpośrednio: kontakt.
Zapraszamy też do odwiedzania nas o oglądania mebli na żywo! :)

Dzięki tej antycznej perełce: kompletowi łóżko z szafką nocą, relaks i sen przesiąknie luksusem. Iśćie dworkowa sypialnia.Król każdej jadalni! Stół na finezyjnych nogach który z 135 cm można rozłożyć aż do 336 cm! Zmieści się każdy ;)


Bardzo zgrabny, antyczny kredens. Porcelana, kryształy i cenne pamiątki, ale też codzienne talerze czy pościel:: wszystko można ukryć za pięknymi drzwiami lub wyeksponować w gablocie. Ponadto krakelura srebrnego lustra przypomina o 100 letniej historii tego mebla!

Popularne posty z tego bloga

Od 4 pazdziernika w Muzeum Narodowym w Warszawie - Biedermeier.

4 października 2017 – 7 stycznia 2018 Muzeum Narodowe w Warszawie
Interesująca propozycja dla wszystkich miłośników stylu.

Biedermeier narodził się w krajach niemieckich po Kongresie Wiedeńskim (1815) i trwał do Wiosny Ludów (1848); wywarł znaczący wpływ na całą Europę. Wystawa, na której pokażemy ponad 300 eksponatów: obrazów, mebli, szkieł, porcelany, tkanin i strojów, biżuterii i bibelotów, obejmie zarówno niemiecką, jak i narodowe odmiany kierunku, ze szczególnym uwzględnieniem sztuki biedermeieru na ziemiach polskich – Królestwa Polskiego,  Wielkiego Księstwa Poznańskiego, Galicji czy Wileńszczyzny. Dlatego obok dzieł takich artystów jak Ferdinand Waldmüller, Domenico Quaglio, Carl Spitzweg, Moritz von Schwind prezentowane będą prace Jana Chruckiego, Aleksandra Gryglewskiego, Rafała Hadziewicza, Wincentego Kasprzyckiego, Marcina Zaleskiego.

Meble biedermeierowskie – zwłaszcza te powstające w Niemczech i na ziemiach polskich powstawały głównie z drewna dębowego, mahoniowego i orzech…

Antyki w nowoczesnych wnętrzach.

Dziś z cyklu: jakie to proste. Zdjęcia udowadniające, że stare meble po bardzo niewielkich przeróbkach fantastycznie odnajdą się w współczesnych wnętrzach, przełamując nowoczesny styl. Warto więc zawsze, zainteresować się możliwością renowacji kredensu odziedziczonego po babci nim podejmie się pochopną decyzję o sprzedaży.  Drewniany bufet w kuchni, rama okna jako rama na obraz czy stolik po maszynie do szycia w łazience. Możliwości są nieskończone.Dekorowanie domu: świateczne inspiracje. Dużo żdjęć.

Już od jakiegoś czasu z tyłu głowy mam fakt, że coraz bliżej do Świat.
Planujemy potrawy, myślimy o prezentach i udekorowaniu domu.
Wiem, że moje dekoracje i moja choinka będzie w srebrze, bielach i czerwieniach. Dzielę się z Wami kilkoma zdjęciami jakie są dla mnie inspiracją na ten rok.

Moją uwagę szczególnie przykuły lampiony wypełnione bombkami: pomysłowe i nietuzinkowe.