środa, 10 lutego 2016

"Nowe" antyki w Galerii Fleres - dużo zdjęć! :)

Mimo, że nie dotarliśmy nawet do połowy lutego, za oknami prawie czuć wiosnę! Jak wiemy wiosna to najlepszy moment na zmiany, przemeblowania, porządki. Dlatego Galeria Fleres ma zawsze wiele ciekawych propozycji.

Wszystkie antyki w Galerii Fleres możecie kupić zaglądając pod ten link <klik>.
Lub skontaktować się z nami bezpośrednio: kontakt.
Zapraszamy też do odwiedzania nas o oglądania mebli na żywo! :)

Olbrzymie, wspaniale zabudowane, orzechowe biurko to opcja dla osób lubiących niestandardowe rozwiązania. Orzechowa czeczota, delikatna snycerka i zabudowany tył - pozwalający wyeksponować dekoracje i cenne książki - podkreślają prestiż i status właściciela.

Niewielka, śliczna, antyczna komódka, była kiedyś szafką gramofonową. Dziś, dzięki swoim 

wdzięczny wymiarom doskonale spisze się w sypialni, gabinecie, holu, przedpokoju.


Olbrzymi rozkładany stół i 6 pięknych krzeseł.Idealny meble dla tych którzy raz na jakiś czas lubą gościć w swoim dołu całą rodzinę. Blat można rozłożyć aż na 354 cm (co przy szerokości stołu 100 cm) daje aż 35400 cm kwadratowych do popisu!) Komplet przetrwał już 100 lat, a dzięki jakości wykonania przetrwa kolejne 100...

Kobiety lubią piękne. Kobiety luba otaczać się pięknymi przedmiotami. W Galerii Fleres znajdziecie wyjątkowy komplet:trój skrzydłowa toaletka: można się przejrzeć z każdej strony, lustra połączone są w całość z dwiema szafeczkami na najważniejsze skarby. Zwieńczeniem dzieła jest krzesełko :)